^Powrót na górę

 • 1 Bo liczy się jakość.
  Naszym priorytetowym celem jest najwyższy standard oraz doskonałość. Każde okno wykonywane jest z największą pieczołowitością. Fachowa obsługa w połączeniu z jakością stolarki daje to co w dzisiejszych czasach schodzi na drugi plan dla producentów – zadowolenie klienta. Produkujemy okna z najwyższej klasy materiałów dostarczanych przez sprawdzonych przez lata współpracowników.
 • 2 Dlaczego drewno?
  Główną zaletą stolarki drewnianej jest jej naturalne pochodzenie oraz prestiż jaki nadają mieszkaniu. Dzięki nowoczesnym lakierom oraz środkom do pielęgnacji stolarki mity dotyczące słabej odporności na warunki atmosferyczne możemy dziś odrzucić w niepamięć. Drewno to luksus, trwałość i ekologia.
 • 3 Dlaczego nasza firma?
  Nasza firma istnieje od lat 70 XX wieku. Została założona przez Józefa Wacławika. W obecnej chwili jest prowadzona przez jego synów jako spółka cywilna. Przemawia za nami doświadczenie, profesjonalizm oraz perfekcjonizm. Zawsze staramy się aby nasze wyroby były najwyższej jakości.
 • 4 Nie tylko okna.
  Pomimo że firma zajmuje się głównie produkcją okien, posiadamy też w ofercie piękne okiennice oraz luksusowe drewniane drzwi zewnętrze o różnych wzorach. Wszystkie produkty wykonane są z największą dbałością o szczegóły, a każdy detal dopracowany jest perfekcyjnie.
 • 5 Okna drewniano - aluminiowe
  Okna drewniano - aluminiowe są energooszczędne i łączą najlepsze cech drewna i aluminium. Zachowują piękno i luksus okien drewnianych, będąc zarazem dużo bardziej wytrzymałymi. Jest to pozycja kierowana do ludzi szukających czegoś więcej niż okna drewniane. Okna drewniane zabezpieczone od zewnątrz profilem aluminiowym dają najwyższą wytrzymałość i piękno drewna w jednym.

  
Copyright © 2013. Wacławik-Okna  Rights Reserved.